Форум міста Івано-Франківськ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Інтер'єр

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Після закінчення будівництва нашої нової оселі, ми стикаємося з великою кількістю виборів у плануванні інтер'єру. Чи існують ресурси, де можна дізнатися про останні тенденції у дизайні?

0

2

Особисто на мій погляд, ця колекція Dido від makhnostudio.com це не просто збірка керамічних артоб'єктів. Це жива спадщина української художньої традиції, де кожен предмет переплетений з епохою і традиціями, що народжуються з давніх часів. Кожна фігура, кожен звір чи птах, створений з величезною любов'ю та повагою до минулого і сучасності, носить у собі відбиток віків. DIDO не лише оживляє історію, але й робить її доступною та близькою, спонукаючи нас доторкнутися до культурного багатства, що пережило випробування часом. Кожен елемент колекції — це не лише предмет мистецтва, а й місто, у якому зустрічаються стародавні міфи і сучасні інтерпретації, створюючи особливу атмосферу мудрості і прекрасного.

0

3

Нещодавно я переїхав у нову квартиру, і, як виявилося, ремонт тут потрібен значно більший, ніж я очікував. Окрім усього іншого, стелі у кожній кімнаті виглядають не найкращим чином, і я думаю про встановлення натяжних стель. Чи можете порадити, де краще замовити такі стелі, щоб було якісно і за прийнятною ціною?

0

4

Ми вирішили кардинально оновити інтер'єр нашого дому, і натяжні стелі в Івано-Франківську https://www.briton.com.ua/ivano-frankivsk/ котрі можна тут замовити стали одним із ключових елементів цього процесу. Вони дозволяють створити ідеально рівну поверхню, яка виглядає стильно та сучасно. Процес монтажу виявився швидким і безпроблемним. Відсутність будівельного сміття після установки була приємним бонусом. Крім того, натяжні стелі мають тривалий термін служби. Вони не втрачають свого вигляду з часом і не потребують особливого догляду. Це було ідеальне рішення для нашого оновленого інтер'єру.

0